زوج و خانوادهسبک زندگی

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

برقراری ارتباط با یک دختر مراقبتی سالم و جذاب برای پسران جوان و حتی مردان مسن است. بسیاری از پسرها به دلایلی مانند عدم اعتماد به نفس یا تجربیات منفی، نمی توانند به درستی یاد بگیرند و از مهارت های ارتباطی خود با جنس مخالف استفاده کنند.

این عامل بسیاری از مشکلات در آینده است. ارتباط با یک دختر فقط یک ارتباط عاطفی نیست، یک دوستی ساده می تواند به جوانان کمک کند تا جنس مخالف را بشناسند. تفکیک جنسیتی و برخی سبک های آموزشی تا حدی در این شناخت دخالت دارند. در این مقاله اصول و نکاتی را برای ارتباط با دختران ارائه کرده ایم.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

قصد خود را برای برقراری ارتباط با دختر نشان دهید

به طور خلاصه، شما باید وظیفه خود را مشخص کنید. آیا فقط می خواهید با یک دختر رابطه داشته باشید، این فقط یک دوستی است یا می خواهید یک رابطه عاطفی داشته باشید؟

نیت شما می تواند بر روند روابط و آشنایی شما تأثیر بگذارد. اما نکته مهم در این مرحله این است که با خودتان صادق باشید. ممکن است بتوانید شخص دیگری را فریب دهید، اما آیا می توانید خودتان را فریب دهید؟ پس برای اینکه بتوانید قدم های مطمئنی برای شروع یک رابطه بردارید، ابتدا قصد خود را از رابطه مشخص کنید.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

معیارهای خود را برای انتخاب و برقراری ارتباط با یک دختر مشخص کنید

نکته مهم دیگر این است که باید معیارهایی را برای خود از سوی فرد ایده آل یا فردی که دوست دارید با او ارتباط برقرار کنید تعیین کنید و جدی بگیرید.

اکثر پسرها نمی دانند از یک رابطه و از دخترها چه می خواهند و چه دختری را دوست دارند. معیارهایی مانند ظاهر، قد، تحصیلات، لحن گفتار، سبک خنده، علایق هنری، سرگرمی ها و حتی مدل مو و به طور کلی هر آنچه در وجود انسان وجود دارد می تواند جزء معیارهای انتخاب باشد.

علاوه بر معیارهای شخصی دختر، معیارهای فردی شما نیز مهم است. چگونه دوست دارید در یک رابطه باشید، چگونه با شما صحبت می کنند، موقعیت شما چیست و چگونه شما را درک می کنند. البته این مرحله سخت تر از مرحله قبل است. پس لازم است پسرها به سطح متعادلی از خودشناسی برسند.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

قبل از شروع رابطه با دختران بخوانید

بسیاری از پسرها نمی توانند یا نمی خواهند به دختر مورد علاقه خود نزدیک شوند و با او صحبت کنند. متأسفانه، مهارت های ارتباطی به ندرت توسط سیستم آموزشی یا خانواده ها جدی گرفته می شود. اما به طور کلی با هر کاری می توان انجام داد

با یک سلام و یک مقدمه ساده شروع کنید. سپس برای ادامه اتصال باید به نکاتی که در ادامه توضیح دادیم توجه کنید.

 1. اشتراک ها را پیدا کنید

کلید شروع یک رابطه، یافتن زبان مشترک برای شروع مکالمه است. این اشتراکات می تواند هر چیزی باشد از گفتگو در مورد علایق یا ورزش گرفته تا سیاست و فرهنگ می تواند نقطه شروع باشد.

 1. با ارتباط با دختر خودت باش

مهمترین چیز در شروع یک رابطه صادق بودن و واقعی بودن است. اصیل بودن یعنی ظاهر و باطن شما یکی است و به نام دوست داشتن دیگران، خود و ارزش هایتان را فراموش نکنید.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
 1. توجه و حافظه خوبی داشته باشید

دختران نیاز به توجه زیادی دارند و اگر توجه مثبت بدون قید و شرط کسی را دریافت کنند، برای آنها بسیار ارزشمند است. شما باید مطمئن شوید که حرف ها یا خاطرات آنها را به خاطر می آورید و به آنها یادآوری می کنید. این نشان می دهد که شما به او و حرف هایش خیلی توجه می کنید.

 1. در ارتباط با یک دختر احساس خوبی در او ایجاد کنید

وقتی به نظرات و علایق او توجه کنید و آن ها را تعریف کنید، می توانید نظر مثبت او را جلب کنید. به این ترتیب بهتر است دختران را خوب بشناسید و از تفاوت های زن و مرد آگاه شوید.

 1. شوخی کنید، اما مؤدب و با ادب باشید

شوخ طبعی یک مهارت بسیار جذاب برای دختران است. دخترها معمولاً پسرهایی را دوست دارند که باحال، خونگرم و جذاب هستند و از بودن در کنار آنها لذت می برند.

البته برخی از دختران پسرهای با وقار را به دلخواه خود دوست دارند، اما شوخی امری محبوب است به شرطی که در مکان و زمان باشد و بی احترامی به همراه نداشته باشد.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
 1. در رابطه با دختر نیت قوی داشته باشید

اگر قصد داشتن رابطه جنسی را دارید و می خواهید با زبان چرب فردی را به خود نزدیک و وابسته کنید، باید بدانید که اولین و بزرگترین ضربه این بداخلاقی را خودتان متحمل خواهید شد و در آینده ای نزدیک دچار دردناکی خواهید شد. احساسات برخورد خواهید کرد.

 1. احترام بگذارید

حرف زدن با احترام و محترمانه به تفاوت ها یکی از نشانه های بلوغ است. فردی که با کلمات تند سعی در جلب توجه یا اثبات تز خود دارد، فرد سالمی نیست.

 1. از صحبت در مورد مسائل بسیار شخصی یا ناخوشایند خودداری کنید

در ابتدای رابطه از صحبت در مورد مسائل استرس زا و بسیار شخصی خودداری کنید. در مورد عشق شکست خورده خود و روابط شکست خورده قبلی، عزیزانی که فوت کرده اند و اتفاقات ناخوشایندی که دختر مقابل شما را ناراحت می کند، صحبت نکنید و در مورد موضوعات شاد و بی ضرر صحبت کنید. لازم نیست در اولین مکالمه همدیگر را خوب بشناسید یا کل زندگی خود را برای او توضیح دهید.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

تکنیک های شروع رابطه با یک دختر

موارد زیر به شما کمک می کند تا رابطه خوبی با دختر مورد علاقه خود داشته باشید:

 • هر روز یک پیام صبح بخیر برای او بفرستید.
 • پیام های زیبا و عاشقانه را البته مودبانه برای او ارسال کنید.
 • درباره آینده سوال بپرسید و دیدگاه او را دریافت کنید.
 • برایش اقلام جالب بفرستید
 • گاهی اوقات از هیجان در یک رابطه استفاده کنید و در مورد موضوعات مورد علاقه خود صحبت کنید.
 • از او برای درخواست مکالمه اجازه بگیرید.
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

نکاتی برای شروع رابطه با دختر وجود دارد که به یک رابطه موثر کمک می کند.

سعی کنید آن را توصیف کنید: اگر ویژگی های مثبتی در او دیدید بهتر است در ابتدای گفتگو به او بگویید. حس خوبی به دختر میده

به او سلام برسانید: هنگام شروع رابطه منتظر نباشید که یک دختر جمله خاصی بگوید. کافی است با ادب سلام کنید و اعتماد به نفس داشته باشید.

خودتان را معرفی کنید: وقتی برای اولین بار با یک دختر قرار می گذارید، کمی در مورد خودتان، شغل و علایقتان صحبت کنید.

از او در مورد سرگرمی هایش بپرسید: وقتی دختری چیزی را دوست دارد، سرگرمی های او را دنبال کنید. این نشان می دهد که شما به او اهمیت می دهید. با این حال مراقب باشید در امور شخصی او دخالت نکنید.

از او راهنمایی بخواهید: اگر دیگر جذب رابطه نمی شود، خوب از او بپرسید.

چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با دختران ارتباط برقرار کنیم؟

آخرین حرف

برقراری ارتباط با دختر مورد علاقه و حفظ رابطه مستلزم دانش تکنیک ها و ارزش ها است. گاهی اوقات دلیل شکست افراد به مشکلات فردی و عدم آگاهی از مهارت های بین فردی مربوط می شود.

شکست های مکرر در روابط می تواند بسیار خسته کننده و کسل کننده باشد و در بسیاری از موارد منجر به افسردگی شود. در این شرایط، استفاده از کمک های تخصصی، مانند مشاوره برای روابط با جنس مخالف، ممکن است مفید باشد.

 

4.4/5 - (12 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا