مشاوره جنسی
موضوعات داغ

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان

روش های بزرگ کردن آلت

چه چیزی باعث ایجاد اندام تناسلی مردانه بزرگ می شود؟ اندازه آلت تناسلی مردان یک مسئله مهم برای بسیاری است و آنها اغلب نگران طول و ضخامت آلت خود در هر سنی هستند.

مانند هر مراقبت بهداشتی دیگری، مردانی که نگران اندازه اندام تناسلی خود هستند باید با یک اورولوژیست جنسی آموزش دیده مشورت کنند. اندازه اندام تناسلی مردانه بر اساس قومیت متفاوت است و مطالعات زیادی در مورد اندازه و طول آلت تناسلی مردانه توسط سازندگان کاندوم انجام شده است.

آنچه بسیاری از مردان به عنوان اندام تناسلی کوچک درک می کنند در واقع در محدوده طبیعی است. هیچ رویکرد استانداردی برای ارزیابی و مدیریت اندازه اندام تناسلی مرد وجود ندارد

روش های بزرگ کردن آلت
روش های بزرگ کردن آلت

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردانه

مردم اغلب افسانه هایی را باور می کنند که در مورد طول متوسط ​​یا طبیعی آلت تناسلی می گوید. بسیاری از مردان تصور واقع بینانه ای از اندازه آلت تناسلی ندارند و در جامعه ای زندگی می کنند که پورنوگرافی در آن رایج است. برخی افراد معتقدند داشتن آلت تناسلی 12 اینچ طبیعی است.

آلت تناسلی راست به صورت میانگین بین 5 تا 6 اینچ و در حالت شل (بدون نعوظ) بین 4 تا 5 اینچ است. برخی از مردان فکر می کنند که برای ارضای شریک جنسی خود به آلت تناسلی بزرگتر نیاز دارند، بنابراین به روش های بزرگ تناسلی متوسل می شوند.

اما واقعیت برعکس است. حدود 85 درصد از زنانی که در یک نظرسنجی آنلاین از 52000 نفر شرکت کردند، گفتند که از اندازه آلت مردان خود راضی هستند.

روش های بزرگ کردن آلت
روش های بزرگ کردن آلت

باورهای غلط در مورد اندازه آلت تناسلی

تصورات اجتماعی از آنچه که آلت تناسلی کوچکتر از حد طبیعی در نظر گرفته می شود نادرست است. عوامل متعددی وجود دارد که باعث می شود برخی از مردان احساس کنند که اندام تناسلی آنها درست به نظر نمی رسد. از جمله آنچه در فرهنگ عامه می بینند و می شنوند. رضایت جنسی ناهمگون برای اکثر زنان با نفوذ مرد شروع می شود و با ارگاسم مردانه خاتمه می یابد.

گاهی اوقات، بسیاری از مردان متوجه می شوند که مشکلات دیگری با تصویر بدن خود دارند و انتظارات آنها در مورد اندازه آلت تناسلی بیش از حد طبیعی است. به عبارت دیگر، آنها بیش از آنچه که شایسته است به اندازه اندام تناسلی توجه می کنند، اما از طرف دیگر فراموش می کنند که قبل از بزرگ شدن آلت تناسلی باید نگران مهارت های جنسی برای برخورد با شریک جنسی باشند تا اینطور نشود.

روش های بزرگ کردن آلت
روش های بزرگ کردن آلت

کوتاه کردن آلت تناسلی

کوتاه شدن آلت تناسلی می تواند نتیجه افزایش وزن و رسوب چربی در ناحیه تناسلی باشد. این باعث می شود آلت تناسلی کوتاه تر به نظر برسد. چاقی خطر اختلال نعوظ را افزایش می دهد و مردان دارای اضافه وزن که از کوتاه شدن آلت تناسلی خود شکایت دارند، جریان خون آلت تناسلی را مختل می کنند و به سختی می توانند سفتی کافی برای رابطه جنسی داشته باشند.

برخی از دلایل کوچک بودن آلت تناسلی

  1. میکروپنیس: از هر 1000 مرد، 6 مرد دارای میکروآلت ( میکروپنیس) یا آلت تناسلی هستند که در صورت کشیده شدن کوچکتر از 2.8 اینچ است. زمانی اتفاق می افتد که نوزاد قبل از تولد تستوسترون، هورمون جنسی مردانه، به اندازه کافی دریافت نمی کند.
  2. بیماری محیطی: این بیماری باعث ایجاد اسکار در آلت تناسلی و خم شدن و کوتاه شدن آن در برخی از مردان می شود. مردان مبتلا به ذات الریه در نعوظ مشکل دارند، اما درمان هایی وجود دارد که می تواند کمک کند.
  3. مشکلات مادر زادی: نقص مادرزادی در پاسخ به هورمون مردانه تستوسترون، چسبندگی مادرزادی آلت تناسلی کوردی
  4. ناهنجاری های کروموزومی: ناهنجاری های کروموزومی (نادر) یا زخم های ناشی از بیماری پیرن، زخم ها یا پلاک های روی اندام تناسلی مردانه.
  5. طول آلت تناسلی: طول آلت تناسلی ممکن است با افزایش سن به دلیل آتروفی مرتبط با کاهش سطح تستوسترون و کاهش دفعات نعوظ اندکی کاهش یابد.
  6. جراحی پروستات: جراحی پروستات همچنین می تواند به اعصاب آسیب برساند و آلت تناسلی را کوتاه کند.
علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان

دلیل افزایش اندام تناسلی مردانه

مردانی که نگران اندازه آلت تناسلی هستند باید توسط یک متخصص اورولوژیست جنسی معاینه شوند تا دلایل پزشکی تغییر اندازه آلت تناسلی را از بین ببرد.

اندام تناسلی بزرگ در مردان کمتر باعث ایجاد مشکلات جدی می شود. اغلب اندام تناسلی کوچک منبع نگرانی برای مردان بوده است. همه سعی می کنند اندام تناسلی خود را بزرگ کنند. اگرچه به احتمال زیاد آلت تناسلی آنها خیلی کوچک نیست.

در واقع، مردانی که آلت تناسلی بزرگتر دارند نیز ممکن است تصویر بدنی ضعیفی داشته باشند. شما عزت نفس پایین یا حتی وضعیتی به نام دیس مورفیای دارید.

آنها بیشتر از بدن خود ناراضی هستند. اکثر مردانی که در مورد اندازه آلت تناسلی نگران هستند، مردان جوان در اواخر نوجوانی و اوایل 30 سالگی و مردان بالای 60 سال هستند. مهمتر از همه، معاینه کامل اندام تناسلی باید انجام شود و توجه ویژه ای به بررسی آلت تناسلی از نظر فیبروز یا پلاک شود.

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان

روش های درمان

جراحی کوتاه آلت تناسلی به لیپوساکشن و جابجایی پوست کیسه بیضه در مردان با وضعیت غیر طبیعی آلت تناسلی محدود می شود. برش رباط معلق و متعاقب آن اعمال سیستم کششی در برخی مراکز برای افزایش طول آلت تناسلی استفاده می شود، اما روش رایجی نیست.

اثربخشی آن در بیشتر موارد مشکوک است و تأثیرات آن به انتخاب دقیق بیمار و عدم وجود هرگونه زخم بعد از عمل بستگی دارد. تزریق چربی، دریچه های چربی و تزریق سیلیکون همه روش هایی هستند که هدف آنها افزایش قطر آلت تناسلی است.

تزریق چربی به طور موقت طول را افزایش می دهد زیرا سلول های چربی بیشتری حل می شوند. فلپ های چربی به عنوان روشی موفق برای افزایش قطر آلت تناسلی معرفی شده اند و گاهی اوقات در جراحی های ترمیمی انجام می شوند.

تزریق سیلیکون اغلب نتایج فاجعه‌باری دارد، سطوح ناهموار در آلت تناسلی ایجاد می‌کند، بافت‌های پوست را از بین می‌برد و بافت زیر جلدی را زخمی می‌کند. بیماران مبتلا به آلت تناسلی کوچک را می توان با موفقیت در مراکز تخصصی درمان کرد. کاهش طول آلت تناسلی پس از جراحی پروستات با افزایش تعداد نعوظ و مقاربت کنترل می شود.

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
  1.  روش های خانگی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

روش هایی که مردان برای افزایش سایز آلت تناسلی خود استفاده می کنند متفاوت است. حقیقت این است که به گفته متخصصان، این درمان ها حتی اگر وجود داشته باشند، نتایج متوسطی دارند. اکثر آنها هیچ کار خاصی برای افزایش سایز آلت تناسلی انجام نمی دهند.

برخی از تکنیک ها، از جمله کاهش وزن، می تواند ظاهر آلت تناسلی شما یا اعتماد به نفس شما را در رختخواب بهبود بخشد. برای اینکه بدانید چه چیزی می تواند مفید باشد و چه چیزی موثر نیست، قبل از استفاده از هر گونه بزرگ کردن آلت تناسلی یا درمان با یک مشاور جنسی مشورت کنید.

بسیاری از مردان هنوز از صحبت با پزشک در این مورد احساس ناراحتی می کنند، اما باید با فردی که در این زمینه تجربه دارد مشورت کنند، نه تبلیغات تلویزیونی. این روش های مورد استفاده عبارتند از: پمپ خلاء آلت تناسلی، وزن آلت تناسلی، تمرینات کشش آلت تناسلی، به نام مکمل های ژل، کرم ها و جراحی.

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
  1. علت بزرگ شدن آلت تناسلی مردانه | نوار آلت تناسلی

نوار آلت تناسلی همچنین برای ترمیم پوست کوتاه شده، سیستم وزنی آلت تناسلی استفاده می شود، آلت تناسلی با استفاده از برانکارد کنترل شده کشیده می شود.

همه پیشنهاد می‌کنند که با اعمال نیروی کششی به آلت تناسلی، بافت‌های آلت تناسلی منبسط می‌شوند و طول مردان به بیست تا هفتاد و پنج درصد سانتی متر افزایش طول آلت تناسلی داشته باشند.

سفت کردن آلت تناسلی با کمک دستگاه های قابل تنظیم به عنوان اندازه سریع برای درمان ذات الریه استفاده می شود و زمانی که تحت نظر متخصص اورولوژیست باشد بی خطر است.

با این حال، درمان کششی بدون نظارت،  می تواند منجر به کبودی آلت تناسلی، ترومبوز وریدی و آسیب به اعصاب آلت تناسلی شود. به خصوص اگر از وزنه استفاده شود.

بسیاری از وب سایت ها دستگاه ها، داروهای گیاهی و دی وی دی های آموزشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی را تبلیغ و ارائه می دهند. هیچ مدرک قانع کننده ای وجود ندارد که نشان دهد این دستگاه ها مزایای قابل توجهی دارند.

روش بدون دستگاه، معاینه شخصی، کشش آلت تناسلی با دست را برای مدت طولانی در طول روز توصیه می کند. هیچ مطالعه پزشکی در دسترس نیست که نشان دهد این یک راه موثر برای افزایش طول آلت تناسلی و لذت جنسی است.

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
  1. علت افزایش اندام تناسلی مردانه | جلکینگ

Jelqing ورزشی است که برای افزایش قطر آلت تناسلی با افزایش فشار مثبت در آلت تناسلی استفاده می شود. با چرخاندن انگشتان از قاعده آلت تناسلی به سمت سر آلت تناسلی، در حالی که آلت تناسلی اغلب سفت است، افزایش فشار در دو طرف آلت تناسلی باعث کشیدگی بافت ها می شود.

این تکنیک اساساً اصلاح روش قدیمی دستگاه خلاء آلت تناسلی (پمپ آلت تناسلی) است. زمانی که با قرار دادن سیلندر روی آلت تناسلی و ایجاد فشار منفی، بافت ها منبسط می شوند.

و در این مورد، هیچ مطالعه پزشکی قابل اعتمادی برای ارزیابی اثربخشی ژل ها یا پمپ های آلت تناسلی برای افزایش دور آلت تناسلی وجود ندارد.

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان
علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان

جراحی برای  افزایش سایز آلت تناسلی

برخی از تکنیک های جراحی ظاهر آلت تناسلی را تغییر می دهند. این شامل روشی است که اخیراً توسط FDA به نام Penuma Silicone Block تأیید شده است. یک ایمپلنت سیلیکونی در زیر پوست، حدود دو سوم طول آلت تناسلی، کاشته می شود تا آلت تناسلی ضخیم تر شود.

اما مطالعات نشان می دهد که تاثیر کمی بر طول آلت تناسلی دارد. در مورد جراحی آستین سیلیکونی، ایمپلنت همیشه همان اندازه آلت تناسلی را حفظ می کند. بنابراین وقتی ابزار صاف نیست، کوچکتر به نظر نمی رسد.

این عمل تحت بیهوشی عمومی در بیمارستان انجام می شود. جراحی باید به دقت تحت نظر باشد. فقط باید توسط اورولوژیست که با آناتومی آلت تناسلی و خود عمل آشنا بوده و در این زمینه تجربه و تجربه داشته باشد انجام شود. در مطالعه ای که روی 400 مرد انجام شد، قطر آلت تناسلی 56 درصد بهبود یافت.

مردان گفتند که از نتایج راضی هستند. از جمله اینکه اعتماد به نفس و عزت نفس را افزایش داده اند. از عوارض احتمالی عمل می توان به عفونت و زخم های بعد از عمل اشاره کرد. ایمپلنت را می توان جابجا کرد و بعداً برداشت.

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان

جراحی رباط تعلیقی

نوع دیگر جراحی رباط تعلیقی است. پزشکان این عمل را بر روی مردانی انجام می دهند که آلت تناسلی آنها در حین نعوظ مستقیماً خم شده است. جراح برشی در رباط فوقانی کیسه بیضه ایجاد می کند تا نعوظ شما طبیعی به نظر برسد. اما وقتی می ایستید، طول یا اندازه آلت تناسلی شما افزایش نمی یابد.

برخی از مردانی که تحت درمان بزرگ کردن آلت تناسلی قرار گرفته‌اند، مانند تزریق سیلیکون یا درمان‌های چربی، به نتایجی که برای آن آماده شده بودند، دست نیافته‌اند. این درمان ها موثر نیستند و گاهی اوقات می توانند خطرناک باشند.

علت بزرگی دستگاه تناسلی مردان

دلیل افزایش اندام تناسلی مردان | حرف آخر

کارشناسان توصیه می کنند قبل از خرید داروهای بزرگ کننده آلت تناسلی بدون نسخه با پزشک خود مشورت کنید. اگر فکر می کنید تمام تبلیغات تلویزیونی که وعده افزایش طول آلت تناسلی شما را حتی یک سانتی متر می دهند، باید بدانید که هیچ کدام جواب نمی دهند. آنها کاملا جعلی هستند.

همه اورولوژیست ها توصیه می کنند که اگر از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستید، قبل از جراحی یا سایر درمان هایی که ممکن است با دستکاری آلت تناسلی شما آسیب ببیند، رابطه جنسی را در نظر بگیرید.

برخی از مردان فکر می‌کنند که آلت تناسلی‌شان خیلی کوچک است، زیرا داستان‌هایی در مورد اندازه آلت تناسلی از دوستان خود شنیده‌اند یا ممکن است اندازه افراد مسن را دیده و تقلید کنند.

در نتیجه، بهتر است ابتدا سابقه جنسی یک فرد را با یک متخصص و مشاور مرور کنید تا مشخص شود که آیا تجربیات بد گذشته یا انتقاد از شریک جنسی فعلی باعث شرمندگی بدن او شده است یا خیر.

سپس با مداخله حرفه ای هدایت شوید که آنچه در رابطه و رضایت جنسی مهم است اندازه آلت تناسلی نیست، بلکه عملکرد جنسی و کیفیت صمیمیت زناشویی است.

اگر همچنان به جراحی برای درمان اندازه آلت تناسلی یا نعوظ خود علاقه دارید، از هر گونه درمان خانگی خودداری کنید و ابتدا با یک متخصص اورولوژیست قرار ملاقات بگذارید.

 

 

 

 

4.4/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا