زوج و خانواده

چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟

چرا مردان متاهل دوست دختر دارند؟ شاید در اطراف خود مردانی را دیده باشید که با وجود همسرانشان در روابط عاطفی و جنسی با زنان دیگر هستند.

خیانت یکی از معضلات زندگی مشترک است و اساس خانواده را از بین می برد که در مردان بیشتر از زنان دیده می شود. فقدان رابطه مؤثر زن و شوهر دلیل اصلی خیانت است.

در صورتی که با چند مشاوره قبل از ازدواج می توان سوء تفاهم ها را در آینده شناسایی یا از آن جلوگیری کرد. در زیر دلایل جذب مردان به زنان دیگر و ویژگی های شخص ثالث در یک رابطه آورده شده است. همچنین می توانید برای مشاوره خیانت مراجعه کنید و در این زمینه از او کمک بگیرید.

چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟

چرا مردها خیانت می کنند؟

در پاسخ به این سوال که چرا مردان خیانت می کنند، نظر غالب این است که مردان به دلیل نارضایتی جنسی خیانت می کنند و سعی می کنند این نیاز را به همراه زنان دیگر را برآورده کنند.

برخی دیگر بر این باورند که زیبایی و اندام عالی دلیل اصلی خیانت مردان به همسرانشان است. مردان همیشه دوست دارند با یک زن زیبا رابطه داشته باشند.

اگرچه نمی توان نقش این عوامل را نادیده گرفت، اما تحقیقات روانشناختی نشان می دهد که کمبودهای عاطفی در بالای جدول قرار دارند.

مطالعات نشان می دهد که بر خلاف تصور رایج، درصد کمی از خیانت ها به دلیل مشکلات جنسی است. مهم ترین عامل محرک خیانت مردان «نیازهای عاطفی» است.

بیش از 80 درصد مردان نیازهای عاطفی را دلیل اصلی خیانت خود می دانند و نمی توانند ارتباط عاطفی مورد نیاز خود را با همسر خود داشته باشند. چرا مردان متاهل دوست دختر دارند؟ در زیر لیستی از عوامل مرتبط با خیانت مردان وجود دارد.

چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟

چرا مردان متاهل دوست دختر دارند؟ | رفیق ناباب

خیانت مانند یک ویروس آلوده است! بیشتر خیانت ها در میان مردانی رخ می دهد که به اصطلاح دوستان بدی دارند. منظور آنها افرادی است که شما را وسوسه می کنند به همسرتان خیانت کنید و حق زندگی را از شما سلب می کنند. علاوه بر این، به دلایل مختلف، خیانت شما را توجیه می کنند و آن را عادی جلوه می دهند.

شاید دوستانتان قصد دارند با شما همدردی کنند و از احساس گناه شما بکاهند. آنها ممکن است تسلیم شده باشند و سعی کرده اند شما را درگیر کنند. به هر حال، راه‌هایی بهتر از تسلیم شدن برای پر کردن خلاء نیازهای عاطفی وجود دارد.

چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟

چرا مردان متاهل دوست دختر دارند؟ | تنوع طلبی و زیبایی زنان دیگر

داشتن زنان زیباتر از همسرتان در اطرافتان می تواند حس تنوع و تمایل شما را نسبت به آنها افزایش دهد. اگر رابطه عاطفی و صمیمی بین زوجین وجود نداشته باشد، ظاهر و اندام زیبای زنان دیگر می تواند بر تعهد و وفاداری غلبه کند و خیانت ایجاد کند. البته این نمی تواند بهانه ای برای خیانت باشد.

برای پیشگیری یا درمان خیانت بهتر است ابتدا مسائل بین خود و همسرتان را حل کنید و با بهبود کیفیت روابط زناشویی به فکر نجات زندگی مشترک خود باشید. آوردن شخص سوم به زندگی فقط مشکلات شما را افزایش می دهد. در این زمینه می توانید از زوج درمانی و مشاوره ازدواج استفاده کنید.

چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟

چرا مردان متاهل دوست دختر دارند؟ | عادت به خیانت

بسیاری از زنان هنگام مواجهه با خیانت از ترس آسیب رساندن به فرزندانشان سکوت می کنند و سال ها با خیانت زندگی می کنند. آگاهی از خیانت از طرف زن و عادی شدن آن، خیانت را در مردان تشدید می کند و به فرزندان آسیب می رساند. اطمینان از ماندن در رابطه راه را برای خیانت هموار می کند.

چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟

دوست دختر مردان متاهل

اغلب این زنان یا خیلی احساس تنهایی می کنند یا همه چیز را به خطر می اندازند تا از فرد حمایت کننده در زندگی خود استفاده کنند تا تنها نباشند. تحقیقات نشان می دهد که اکثر مردانی با یک زن نزدیک و آشنا خیانت را آغاز می کنندغاز می آ این کار را انجام می دهند و ریسک شروع یک رابطه ناگهانی با زنی را که نمی شناسند، نمی پذیرند. سعی کنید بیشتر مراقب ارتباط شوهرتان با دیگران باشید.

چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟

گرایش زنان و دختران مجرد به مردان متاهل

دلیل اصلی گرایش دختران به رابطه با مرد متاهل این است که معتقدند مردی که زندگی مشترک دارد می تواند تکیه گاه و پشتوانه خوبی برای یک رابطه عاشقانه قابل اعتماد و با تجربه باشد.

آنها نقش یک معشوقه مخفی را بازی می کنند

شخص ثالث با علم به این که این انتخاب دوم است و با افشای رابطه پنهانی همه چیز خراب می شود و ریسک بالایی دارد وارد این رابطه می شود.

چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند ؟

توهم یا عشق؟

بسیاری از زنان به دلیل نیاز به شریک زندگی، احساس عشق به یک مرد را با عشقی پرشور و جدی اشتباه می گیرند و به این ترتیب تا آخرین لحظه سعی می کنند رابطه را حفظ کنند.

ترس از نابودی

بسیاری از زنان نمی توانند خود را جدا از مرد کناری خود تصور کنند و فکر می کنند تا پایان رابطه نابود می شوند و دیگر امکان ادامه زندگی وجود ندارد. بیشتر دخترانی که با مردان متاهل وارد رابطه می شوند، معتادانی دارند که از طرد شدن می ترسند.

 

4.5/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا